Değerli Velilerimiz

Değerli Velilerimiz

Bir anne-baba olarak en değerli servetimiz, iyi yetişmiş çocuklarımızdır. Bunun yolu da iyi bir eğitimden geçmektedir. Amacımız, ülkesini seven, modern eğitim donanımı ile bezenmiş, ailesine, topluma faydalı çocuklar yetiştirmektir.

Eğitimde başarılı olmanın en önemli unsurlarından biri ailenin eğitime verdiği önem, okuluna, öğretmen ve yöneticilerine duyduğu güvendir. Bunun için okul–aile işbirliği çok önemlidir. İşte bu noktada, sizlerden alacağımız destekle başarılarımızı ve eğitim dünyasına katkılarımızı daha da ileriye taşıyacağımıza gönülden inanıyorum.


En büyük yatırımın çocuklarımız olduğu düşüncesi ile eğitimde yeni bir soluk olmak için yola çıktık. 16 yıllık akademik ve yönetim kazanımlarımızı, 13 yıllık dershanecilik ve anaokulculuk gibi özel öğretim yönetim ve girişimcilik deneyimlerimizle birleştirerek açmış olduğumuz özel okullarımızı (anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise) velilerimiz ve değerli çocuklarımıza sunuyoruz.

Vatan Okulları olarak, Verimli Eğitim, Akademik Eğitim, Teknolojik Eğitim, Akılcı Eğitim ve Nitelikli Eğitim temelleri ile yola çıkıyoruz. Yeni bir okul, yeni bir anlayış, yeni bir heyecanla 2014 yılında VATAN OKULLARInı eğitim dünyasına, siz velilerimize ve çocuklarımıza başarı ve mutluluk temennileri ile sunduk. Çocuklarımızın geleceği için sevinçliyiz, mutlu ve umutluyuz...

Sevgi ve saygılarımla...

Dr. Turay KESLER

Vatan Eğitim Kurumları Başkanı

school image