Duyurular

VATAN EĞİTİM KURUMLARI DİJİTAL OKUL PROGRAMI

courses thumb
02.12.2020

VATAN EĞİTİM KURUMLARI DİJİTAL OKUL PROGRAMI

 Sevgili velilerimiz ,Değerli öğrenciler  merhaba iyi günler :  

  VATAN EĞİİTM KURUMLARI olarak bu zorlu süreçte öğrencilerimize daha fazla yardımcı olabilmek için eğitimimize aralıksız devam ediyoruz. 31 Aralık 2020 tarihine kadar aynı ders programlarımız ve bire-bir etütlerimiz anlaşmış olduğumuz DİGİTAL OKUL      platformu üzerinden devam edecektir.

Öğrencilerimizin odaklanarak derse katılmaları doğrultusunda başarılı olmamaları için hiçbir neden kalmamaktadır. DİJİTAL OKUL alt yapısıyla hiçbir ders ve etüt kaybı olmadan daha verimli şekilde derslerine devam edilecektir.

  Aynı program ve saatlerde DİJİTAL OKUL alt yapısı ile derslerimiz devam etmektedir. Öğrencilerimizle yüz yüze eğitime başladığımızda herhangi bir eksik ile başlamamaları adına her zamanki çabamızı göstereceğimizden de hiç şüpheniz olmasın. Tüm öğretmenlerimiz şu an büyük bir özveri ile DİGİTAL EĞİTİME devam etmektedirler. Öğrencilerimizin aynı sınıfları ve aynı programları geçerlidir. Herhangi bir şekilde sınıf birleştirme yoktur.

    Az sayıda öğrenci gruplarıyla eğitim öğretim DİGİTAL okul üzerinden devam etmektedir.Amacımız, digital eğitimde,yüz yüze eğitimde olduğu gibi ciddiyet ve özveri ile çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerine devam etmektir.DİJİTAL OKUL alt yapısıyla hiçbir ders ve etüt kaybı olmadan daha verimli şekilde derslerine devam edilmektedir.

   Hepinize Sağlıklı günler dileğiyle.